Hakkımızda

Hakkımızda

Çatı Oluk, Çatı Oluk Ankara, Çatı Oluk Tamiri Ankara, Çatı Tamiri Ankara, Çatı Tamiri, Oluk Tamiri.

1994 yılında kurulup,çatı ve cephe montajı ile izolasyon uygulaması ve fabrika çatıları tamiri,kapalı spor salonları çatısı tamiri, vb. yapan firmamız,Fırat Tesisat olarak mimaride yaşanan gelişmeler ve değişen ihtiyaçlara ayak uyduran firmamız,özellikle sanayi yapılarında;çelik konstrüksiyon, çatı ve cephe kaplamaları, çatı aktarma, çatı mantolama, bina mantolama konusunda uzman bir kuruluştur. Fırat Çatı Oluk Tesisat  deneyimli ve uzman kadrosu ile Türkiyemizin birçok yerinde ve seçkin yapısında imzası bulunan bir kuruluş olmanın gururunu yaşamaktadır .Türkiyede sektörüne yön veren özel bir kuruluş olan Fırat Tesisat Çatı Oluk  çatılarınızı teslim ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Mükemmellik:
Fırat Çatı Oluk; Mevcut bir çatıdan çok yeni yaratılan çatı bir konsepte kadar, tüm aşamalarda yaratıcı ve kusursuz çözümler geliştiriyoruz.

Gelişme:
İş anlayışımızın temelinde uzmanlık anlayışı yer alıyor. Fırat Çatı Oluk çalışanları her gün yeni bir şeyler öğrenmek, kendilerini sürekli geliştirmek anlayışı ile çalışıyorlar. Bu yaklaşım ile ilerleyen teknoloji dinamiklerindeki değişime kolaylıkla adapte oluyoruz.

Ekip Çalışması:
Fırat Çatı Oluk olarak; Müşterilerimizle verimli, uzun vadeli ilişkiler kuruyor, girişimcilik ve yaratıcı fikirlere saygı duyuyoruz. Projelerimizi, deneyimimizi ve bilgilerimizi ekibimiz ve müşterilerimizle paylaşarak hayata geçiriyoruz.

 

FIRAT TİCARET DEKORASYON
TESİSAT ÇATI OLUĞU DIŞ CEPHE
KANALİZASYON
TAMİRAT
TADİLAT
ÇATI AKTARMA
KOLON TESİSATI
DOĞALGAZ TESİSATI
ELEKTRİK TESİSATI
EKSİZ OLUK SİSTEMLERİNDE 8 YIL GARANTİ
15 YILLIK TECRÜBEMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ.

 

Sıhhi Tesisat KaloriferTesisatı KlimaTesisatı Havalandırma Tesisatı YangınTesisatı - SprinklerTesisatı Tasarımı-Buhar Tesisatı KaynarSuTesisatı LPG ve Doğal Gaz Tesisatı Harici Pis Su ve Yağmur Suyu Drenaj SistemleriBasınçlı Hava Tesisatı YüksekYapılar İçin Özel Tasarım ve Çözümler Sera IsıtmasıÇamaşırhane Tesisatı HastaneTesisatı Yağmurlama Sistemleri Hayvan Barınaklarının Isıtılması ve Havalandırılması

Hizmetlerimiz

  • Su
  • Elektrik
  • Doğalgaz
  • Kalorifer Tesisatı
  • Çatı Tamiratı ve Aktarımı
  • Oluk Tamir ve Yenileme
  • Kanalizasyon İşleri

Çatı Tamiri

Galeriden Resimler

Hizmetlerimiz

Site Sayacı

1488827
Bugün2366
Dün2364
Bu Hafta8447
Bu Ay19675
Toplam1488827